Укрсервис, Торговый дом

Винница
www.ukrservice.biz
Сферы деятельности

Промышленное оборудование, техника, станки и комплектующие

Электроника, приборостроение, бытовая техника, компьютеры и оргтехника

Укрсервис, Торговый дом

ТД «Укрсервіс» - сучасна та динамічно процвітаюча компанія, що була заснована в 1998 році.

На сьогодні ми входимо в трійку лідерів України щодо забезпечення підприємств, організацій та агрохолдингів високоякісним обладнанням, інструментом та агромінітехнікою.

До складу нашої компанії входить мережа філій, магазинів та сертифікований сервісний центр. Власники понад 2500 кв.м складських площ.

Маємо понад 20 торгових марок власного імпорту, які поставлявляємо в національні мережі, такі як «Епіцентр», «Нова  лінія», «АТЛ», «Рона», «Будмен», а також на найбільші інтернет-майданчики України, серед яких «Rozetka», «Abo.ua», «Moyo», «Klondayk» та ін.

Є офіційними представниками найбільших світових виробників, таких як Bosch, Metabo, Makita, Husqvarna та багато інших.

«Оптимальні рішення» - слоган нашої Компанії. Це означає, що ми допомагаємо споживачеві знайти оптимальне рішення його технічних потреб.

Ми збираємо в свою команду активних, цілеспрямованих і позитивних людей, готових вдосконалювати свої знання та професійні якості. Створюємо умови та надаємо можливість рости як професійно, так і особистісно.

Ми цінуємо людські ресурси і сприймаємо їх як один із наших основних капіталів.

Команда ТД «Укрсервіс» - команда високопрофесійних фахівців. У нас працюють найкращі! Приєднуйтесь до команди «Укрсервіс»!

Вакансии компании

Вакансии в текущем регионе: Украина3