Статьи

Вебінар «Система оцінки ефективності рекрутингової команди» – 31.01.2019

Вебінар «Система оцінки ефективності рекрутингової команди» – 31.01.2019

HeadHunter Україна розпочинає черговий сезон освітніх вебінарів в рамках проекту «Рекруторія». Оснований на одному з найефективніших для навчання методі кейсів, або сase-study, проект спрямований на обмін знаннями, досвідом та ідеями між спеціалістами з управління персоналу: менеджерами з персоналу, рекрутерами, HRD, Talent Manager, HR Business Partner.

Цикл вебінарів, який був проведений у 2018 році, заслужив високі оцінки від спікерів, учасників та прихильників проекту. В цьому році автори та менеджери проекту планують нарощувати обороти, розширювати коло спікерів та слухачів, виносити на обговорення нові актуальні теми цієї сфери. І запрошують HR-спеціалістів долучитися до першого вебінару, який відбудеться 31 січня.

Коли:

31 січня 2019 року о 16:00

Тема:

Система оцінки ефективності рекрутингової команди

Спікер:

Олександр Шевченко, Head of HR Operations ICF Legal Service

Олександр має більше 8-ми років досвіду в HR в компаніях напрямку IT, Retail, B2B консалтинг. Сертифікований бізнес-тренер, сертифікований фахівець з оцінки та мотивації персоналу, кар'єрний консультант, автор багатьох статей на HR тематику, спікер 2-х авторських курсів підвищення кваліфікації. Основні професійні інтереси: рекрутинг, HR IT-технології, HR-аналітика, мотивація персоналу, HR-брендинг, маркетинг. Реалізовано понад 20 проектів в напрямку інтеграції та підвищення ефективності HR-процесів.

На вебінарі поговоримо про:

• Необхідність оцінки роботи рекрутерів

• Варіанти кількісної та якісної оцінки

• Приклад моделі компетенцій як інструменту оцінки та управління ефективністю

• Ознаки та суть системності процесу оцінки

• Огляд системи оцінки на прикладі кейсу компанії ICF Legal Service

Вебінар безкоштовний

Від однієї компанії у вебінарі може брати участь будь-яка кількість співробітників.

Тривалість вебінару – 1,5 години

Запис вебінару доступний не буде. Просимо планувати свій час заздалегідь.

Якщо у вас вже зараз з’явились питання пов’язані з темою вебінару, будь ласка, пишіть їх на нашу офіційну сторінку у Facebook.

Слідкуйте за нашими заходами для HR-спільноти в вашому персональному кабінеті роботодавців на hh.ua, а також на сторінці в Facebook: HeadHunter Україна - провайдер комплексних HR-рішень, підписуйтеся на канал @recrutoria в Telegram.

Зустрічаємося у четвер, 31.01.2019 о 16:00!

Вакансии дня

Комментарии